Šumavská chalupa

Podrobný popis objektu


Poloha a dosažitelnost
Chalupa s velkou zahradou a zahradními jezírky se nachází v osadě Strunkov (polosamota) u obce Petrovice, 10 km od Sušice. Autobusová doprava - 1 000 m, parkování 3 vozidel u objektu z toho 1 nebo 2 vozidla v otevřené garáži.
Vybavení a služby
Objekt je chalupa 3+1 pro 7 osob s internetovým připojením. Teplá voda v kuchyni a koupelně - průtokové ohřívače, topení v každé místnosti - elektrický přímotop, navíc v hlavní místnosti nízká kachlová kamna, na chodbě kamna krbová litinová a v koupelně kamna plynová. V hlavní místnosti barevná televize. Ubytování psa není možné. Za chalupou na zahradě pískoviště pro děti, jezírka, stůl na ping-pong, zahradní nábytek, zahradní gril a posezení u ohniště. Zahrada je upravena na míčové hry - odbíjená, kopaná atd. Úschovna kol v objektu.

Pobyt se psem: Není možný

Wi-Fi Internet

Rekreace a služby v okolí
V obci Petrovice (700 metrů) jsou 3 stylové restaurace (restaurace U Štěpána vyhlášena Českou televizí), pošta a 1 obchod. K rybolovu a koupání lze využít řeku Otavu a rybník Bušek u Velhartic 5 km. Dále je možno se koupat v AQUAPARKu v Sušici a přímo v obci Petrovice. Hřiště, tenisové kurty 700 m, jízda na koních 4km. V okolí množství cyklistických a turistických cest, půjčovny kol v okolí. Sjezdovka Hartmanice 7 km (střední obtížnost, délka 700), lyžařské středisko Špičák, Kašperské Hory do 30 km, běžecké tratě upravované. Možnost výletů: Národní park Šumava, hrad Rabí, hrad Kašperk, Velhartický hrad, Sušice s muzeem (zápalky), Kašperské hory s muzeem (zlatonosné štoly), Povydří, Čeňkova Pila, Tříjezerní slat, Horská Kvilda atd.